Co wybrać – kredyt czy leasing?
Co wybrać – kredyt czy leasing?

Obecna sytuacja panująca na krajowych rynkach nie sprzyja odważnemu podejmowaniu decyzji biznesowych. Wynika to w dużym stopniu z kryzysu gospodarczego jaki dotknął poszczególne państwa i którego negatywne efekty odczuwalne są po obecne czasy dla wielu podmiotów uzależnionych bezpośrednio od kwestii ekonomicznej czy ogólnych nastrojów szerzących się w środowisku przyszłych konsumentów.

Parabanki
Parabanki

Nie ulega wątpliwości fakt, iż jeszcze kilka, a już tym bardziej kilkanaście lat temu klient starający się otrzymać pożyczkę zdany był tylko i wyłącznie na pozytywne decyzje instytucji finansowych – jako bezdyskusyjnych monopolistów na rynku finansowym, których nienaruszalna pozycja ograniczała w zasadzie do całkowitego zera wszelkie możliwe szanse uzyskania potrzebnych pieniędzy w alternatywny, pozabankowy sposób. 

Kredyt na samochód
Kredyt na samochód

Planujesz kupno własnego samochodu jednak nie posiadasz środków? Pożyczka samochodowa to opcja, dzięki której w bardzo krótkim okresie czasu dostaniesz wystarczające pieniądze na zrealizowanie dowolnej inwestycji, dotyczącej zarówno kupna samego samochodu jak również wszystkich składników związanych z jego użytkowaniem, czy nawet dopełniających świadczeń takich jak ubezpieczenie AC, OC, NNW.